TIANDE Hydrogelové polštářky na oční víčko Mix peptidů

Kód: 50114
Neohodnoceno
Značka: TIANDE
115 Kč
Skladem (1 ks)

Hydrogelové polštářky na oční víčko Mix peptidů

 

Změkčují, jemně korigují mimické vrásky - zpevňují texturu pleti, zvyšují její elasticitu a pružnost - ideální pro péči o pleť se sníženou pružností v důsledku stárnutí nebo poškození sluncem.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hydrogelové polštářky na oční víčko Mix peptidů

Sledujete módní trendy v oblasti krásy? Hydrogelové polštářky na oční víčka "Mix peptidů" je přesně to, co potřebujete! V jejich složení najdete složky nové generace - peptidy, které působí nejen na projevy problému (tzn. vrásky), ale také na příčiny jejich vzniku. V organismu jsou peptidy "zprostředkovatelem informací"- přenášejí biologické informace od jedné buňky k další, aby v organismu všechno správně fungovalo.
Ve zkratce tedy peptidy nutí pleťové buňky vykonávat svou funkci na 100 %, stejně jako tomu bylo v mládí. Ve výsledku se vrásky vyrovnávají a vaše pleť získává zářivý vzhled. Užívejte si pružnou a elastickou pleť bez viditelných známek stárnutí!

Použití: Hydrogelové polštářky můžete použít kdykoliv během dne. Jednoduše je aplikujte pod oči na předem očištěnou pleť a nechte působit 15 - 20 minut.

Obsah: 2ks